Barselonas Vs. Deportivo De La Coruna tiešraide: skatieties La Liga maču

Satura rādītājs:

Pēc vēsturiskās uzvaras Barselona tikko iekļuva Čempionu līgā, var droši apgalvot, ka Deportivo de la Coruna viņu darbs ir jāpaveic. Barca spēlē Deportivo 12. martā, tāpēc nepalaidiet garām šo spēli!

Visa futbola pasaule ir tikusi pamanīta: Barselona nekad nav ārā. Pat tad, kad viņu mugura ir pret sienu, pašreizējie La Liga vadītāji ir bīstami un par tiem nav šaubu. Blaugrana dodas uz Estadio Riazor un saskaras ar Deportivo de la Coruna komandas mājas laukumā, un, kā spēlē Barselona, ​​viņi var atstāt stadionu liesmās. Spēles sākums ir pulksten 11:15 un tāpēc sāciet atpūtas dienu ar kādu sporta veidu.

6-1. 5-0. 6-1. Barselona nav tikai uzvarējusi viņu pēdējās trīs spēlēs, bet arī ir slavējusi sacensības. Barca vispirms uzspridzināja Sporting de Gijon, pirms absolūti sasmalcināja Celta Vigo. No tā Blaugrana veidoja vēsturi savā 8. marta mačā ar Parīzē Senžermēnu, izraujot atriebību, kas aizēnoja to, ko Jaunanglijas patrioti izdarīja Super Bowl 51.

Madrides "Real" karstākie Hunks - PICS

Faktiski Barca ne tikai uzvarēja ar rezultātu 6-1, lai nodrošinātu savu ceļojumu uz Čempionu līgas ceturtdaļfinālu, bet arī izdzēsa visu iespējamo mulsumu par zaudējumu 0-4 PSG, kas viņus lika tik tuvu izslēgšanai. Viss, kas bija jādara PSG, nebija ļaut Barselonai gūt 5 vārtus. Les Parisiens spēles laikā pat guva vārtus, un 30 gadus vecais Edinsons Cavani sita vārtus spēles 62. minūtē. Ar punktu kopsummu 5-3 Barca uzvarēšanai izmantotu katru sekundi atlikušā laika.

Tas bija Sergi Roberto, 25 gadi, kurš kļūs par dienas varoni. 95. minūtē Sergi labā kāja bija savienota ar 25 metru Neimara lobīti, lai Barselona panāktu 6-1 par katru ESPN. Barselona izrāva uzvaru no sakāves žokļiem un tiks tālāk Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Ar šo apbrīnojamo veikumu zem viņu jostas un vēstures grāmatās saskaņa ar 16. vietu Deportivo šķiet pēctecīga. Tomēr, ja Barca gulēs uz Branquiazuis, viņi varētu riskēt zaudēt pārsvaru La Liga. Viņi ir tikai vienu punktu priekšā MadridesReal”, un pēdējais, ko viņi vēlas darīt, ir sagraut viņu impulsu ar neizšķirtu - vai sajuktu zaudējumu!

Sporta fani var iesaistīties šajā spēlē, izmantojot beIN Sports oficiālo tiešraidi (pēc tam, kad ir ievadīta informācija par kabeļiem.). Noklikšķiniet šeit, lai noskatītos BARCELONA VS. DEPORTIVO DE LA CORUNA Dzīvā straume

Vai jūs domājat, ka "Barcelona" tajā pašā sezonā var uzvarēt gan "La Liga", gan Čempionu līgu? Vai pēc šīs spēles pret PSG Vai Deportivo ir iespēja pārspēt Barselonu?