2014. gada Pasaules kausa tiešraide: skatieties Francijas Vs. Vācija tiešsaistē

Satura rādītājs:

Lai sākas ceturtdaļfināls! Pēc dienas ilgāka pārtraukuma, kas jutās arvien garāks, Pasaules kausa izcīņa ir atkal 4. jūlijā, un nākamais posms sākas ar neticamu divu Eiropas konkurentu spēli. Skatieties zemāk esošo tiešraidi, lai uztvertu visu darbību!

Pēdējā mēneša laikā Francija un Vācija ir sevi apliecinājušas kā divas no galvenajām pretendentēm uz uzvaru 2014. gada Pasaules kausa izcīņā, bet ceturtajā jūlijā tikai viena komanda pārcelsies uz priekšu. Vai Karims Benzema spēs iespiest Franciju pusfinālā, vai arī tas būs Tomass Mullers un Mannshāfta? Noskaidrojiet to tiešraidē zemāk, lai uzzinātu!

Pasaules kausa tiešraide: skatieties Francijas Vs. Vācija

Pēc tam, kad 2010. gadā cieta vienu no mulsinošākajām izejām Pasaules kausa vēsturē, kas ietvēra komandas sašutumu un kauns visai tautai, Francija ir kļuvusi par nepārprotamu favorītu uz uzvaru 2014. gada Pasaules kausa izcīņā. Un kur citas lielvalstis nav uzstājušās uz laukuma, kā varētu prognozēt viņu ciltsraksti, francūži ir saukti par favorītiem un faktiski ir izskatījušies kā viens.

Skatieties Pasaules kausa tiešraidi šeit!

Pēc uzvarām savās pirmajās trīs grupas posma spēlēs ar pārsteidzošu vārtu starpību - seši - francūži savā 16. kārtas mačā sāka uzveikt Nigēriju 2-0. Tomēr jūs varētu apgalvot, ka Francija nav spēlējusi augstākā līmeņa konkurenci - Alžīrija, Šveice, Ekvadora un Nigērija nav īsti stulbeni - tāpēc viņiem labāk jābūt gataviem, kad Vācija dodas laukumā.

Baidieties no vāciešiem

Tā kā Vācija šajā turnīrā ne vienmēr ir izskatījusies kā otrajā vietā esošā komanda pasaulē, viņiem ir bijuši posmi, kur viņi ir bijuši tieši šausmīgi. Neviena komanda nespēja iznīcināt Portugāli vienā sērkociņā - to arī izdarīja vācieši, kad atklāšanas mačā pārspēja viņus ar 4-0. Un Mannschaft savā trešajā spēlē pret ASV izvirzīja absolūtu klīniku, nomierinot viņus līdz uzvarai ar 1-0.

Pēc tam, lai nokļūtu šajā ceturtdaļfināla mačā, Vācijai bija jāpavada Alžīrija līdz papildlaikam, kur viņi beidzot tika līdz izrāvienam, panākot 2-1. Tātad šai spēlei ir jābūt jautājumam, kura Vācijas komanda parādīsies - dominējošā vai putterojošā?

Lai uzzinātu, jums būs jāgaida un jāuzmana. Darbība sākas plkst. 12, un jūs varat straumēt spēli tiešraidē virs. (Piezīme: lai skatītos pasaules kausu ESPN tīklā, jums ir jābūt kabeļa abonementam.)