Chelsea Vs. Manchester United tiešraide: Skatieties FA kausa izcīņas ceturtdaļfinālu

Image

FA kauss tiek slēgts, un ir atlicis tikai viens spēles ceturtdaļfinālā - un tas ir nepatīkami! Divas labākās Anglijas izlases sacenšas 13. martā, kad Chelsea uzņem Mančestras United. Tas būs savvaļas, tāpēc nepalaid garām.

Mančestras “United ” nav iespēju uzvarēt Premjerlīgas čempionātā, tāpēc šī sadursme ar “ Chelsea” ir ne tikai galvenā Sarkanā Velna galvenā iespēja šosezon paņemt mājās sudraba traukus, bet arī Man U vienīgais nozīmīgais šāviens, kas mulsina Blūzi. Vai arī iespējams, ka “Chelsea” atgādinās “Manchester United”, kāpēc viņi ir Premjerlīgas 1. vietā. Mača sākums ir pulksten 15:45 ET, tāpēc pieskaņojieties, lai redzētu, kurš virzās uz FA kausa izcīņas puslaiku.

Chelsea karstākie hunks - PICS

Gandrīz šķiet, ka Man U ir lemts, pirms šī spēle pat zvaigznes. Komanda dosies uz Stamfordas tiltu bez neviena sava zvaigžņu streikotāja, atbilstoši ESPN. Wayne Rooney, 31, Markuss Rašfords, 19, Entonijs Martials, 21, un Zlatans Ibrahimovičs, 35, visi viena vai otra iemesla dēļ spēlē šo spēli. Veins un Entonijs ir savainoti. Markuss gatavojas palikt mājās ar slimību.

Kas attiecas uz Zlatanu? Viņš sāk trīs spēļu apturēšanu mājās pēc tam, kad 4. marta mača laikā bija spēlējies ar BornmutasTyrone Mings”, 24,. Tiek apgalvots, ka Zlatans iemeta elkoni Tyrone sejā, atbildot uz Tyrone it kā pakāpšanos uz Ztlatan.

Paredzams, ka bez sava zvaigžņu uzbrucēja arsenālā menedžeris Hosē Mourinho kā centru izliks Marouane Fellaini, 29, ar blakus esošo sekundi Huanu Matu ( 28) vai Henriku Mkhitānu (28). Laukuma otrā pusē ir “Chelsea” menedžeris Antonio Kontess, 47 gadus vecs spēlētājs. Tas velniem nešķiet labs.

Varbūt vēsture būs Man U pusē? No 12 iepriekšējām FA kausa izcīņas spēlēm starp šīm divām komandām Mančestra ir uzvarējusi 8 no tām, ziņo BBC. Tomēr uzvara nav notikusi kopš gadsimtu mijas, jo “Chelsea” ir uzvarējusi 2007. un 2013. gadā. Arī “Chelsea” ir nepārspēta viņu pēdējās 11 līgas un kausa izcīņas spēlēs pret Mančestras “United”, pēdējos deviņos atļāvusi gūt tikai trīs vārtus. skaitītāji.

Sporta fani var noskaņoties un redzēt katru sekunžu no šī mača, izmantojot Fox Sports spēles pārklājumu (pēc tam, kad viņi ir ievadījuši informāciju par kabeļiem.). CHELSEA FA CUP LIVE STREAM

Kam jūs vēlaties uzvarēt šo spēli, ? Vai jūs domājat, ka Manchester United var izjaukt sajukumu? Vai arī jūs domājat, ka "Chelsea" šo spēli ir visu sakārtojusi?