Anaheimas pīles Vs. Nešvilas Predators 5. spēles tiešraide: skatieties NHL spēles

Image

Tik aizraujoši! Darbība NHL Rietumu konferences finālā notiek atpakaļ uz Anaheimu, jo “Ducks” uzņem Nešvilas “Predators” ar sēriju neizšķirtu 2-2. Mēs esam pabeiguši skatīties piecu spēli tiešraidē plkst. 19:15 EST 20. maijā.

Kū! Anaheimas pīles izglāba sevi no spēka zaudēšanas vai iznīcināšanas spēles, kad viņi sasaistīja savas sērijas pret Nešvilas Predators 2-2 ar četru virsstundu uzvaru spēlē uz ceļa. Viņiem bija ērts 2-0 pārsvars trešajā periodā pirms Preds atdzīvojās, divreiz gūstot vārtus, ieskaitot Filipa Forsberga vārtus ar 35 sekundēm pulkstenī, lai piespiestu OT. Koreja Perija vārtos bija nepieciešamas 10 minūtes, 25 sekundes virsstundas, lai izvirzītu Ducks uz priekšu un saglabātu viņus no postošās situācijas 3-1, jo sērijas dodas atpakaļ uz Honda Center.Viņš ir pierādījis, ka ir izslēgšanas spēļu varonis, kad runa ir uz spēli pēc regulēšanas, jo šie bija Koreja trešie virsstundu vārti pēcsezonā un otrais no “Ducks / Predators” sērijas.

Spēle aizrāva “Predators 10” mājas spēles uzvarētāju švīku Bridgestone arēnā, kur viņi spēlēja rosīgiem ļaudīm, kas ir iekļāvuši dažas kantrī mūzikas izcilākās zvaigznes, ar tādiem faniem kā Luke Bryan, 40, Dierks Bentley, 41, Carrie Underwood, 34, un Lady Antebellum locekļi stendos uzmundrina plēsoņas. Viņiem patika 49 gadus vecā Keita Urbana un 35 gadus vecā Kellija Klarksona, kas savās divās mājas spēlēs pret pīlēm dzied Valsts himnu.

Anaheima noķēra milzīgu pārtraukumu sērijā, kad 19. maijā tika paziņots, ka "Predator" rezultatīvākais spēlētājs Raiens Johansens (24) Ryan ir cietis augšstilba savainojumu ceturtajā spēlē, kurai būs nepieciešama operācija. Viņam pietrūks atlikušo izslēgšanas spēļu, un Nešvilā viņš ir bijis tik svarīgs posms sezonā, vadot komandu ar trim vārtiem, 10 piespēlēm.

KĀ pic.twitter.com/ltr0dMcHi5

- NHL NBC (@NHLonNBCSports) 2017. gada 19. maijā

“Viņiem ir pievērsta liela uzmanība tam, kā viņi spēlēja un kā viņi spēlēja labi. Un viņi ir laba komanda, spēcīga komanda, ”par“ Predators ”sacīja Ducks kreisais spārns Endrjū Kogliano. “Es domāju, ka mēs esam šeit arī iemesla dēļ. Es domāju, ka šovakar mēs nedaudz atgrūžāmies, un tagad tas ir labākais no trim. ”

Anaheimas pīles uzņem Nashville Predators NHL Rietumu konferences fināla piektajā spēlē 20. maijā plkst. 19:15 EST. Spēli varat skatīties tiešsaistē caur NBC Sports caur sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja. Noklikšķiniet šeit, lai noskatītos pīles VS. PREDATORU SPĒLES 5 DZĪVĀS straumes.

, kurš, jūsuprāt, uzņems šo sēriju, Predators vai Pīles?