Image
Image
Image
Image

Tas viss ir jāatspēlē, jo Virdžīnijas Kavaliera un Sirakjūsas Oranžes NCAA turnīrā 27. martā klātienē dodas klātienē, Amerikas Savienotajā centrā Čikāgā, Ilinoisā plkst. 18.09 EST. Kurš iekļūs finālā? Noklikšķiniet uz tiešraides, lai uzzinātu!

Virdžīnijas Kavaliera un Sirakūzas Oranžas laiks ir pagājis vai pārtraukuma laiks, jo šīs divas lieliskās koledžas komandas dodas uz galvu NCAA turnīrā 27. martā, jo marta trakums turpinās ar Elites astoņnieku. Tas solās būt izklaidējošs mačs, un jūs nevēlaties to palaist garām, tāpēc noklikšķiniet uz leju, lai tiešraide varētu skatīties katru minūti.

Abas komandas ir precīzi aprakstījušas, kas līdz šim turnīrā ir koledžu basketbols. Savā saldajā sešpadsmit raundā Virdžīnija iznīcināja spēcīgo Aiovas štata komandu 84-71, spēlē, kuru vislabāk var atcerēties, ja nabadzīgais karsējmeiteņu spēlē spēles laikā skāris nomaldījies basketbols!

KLIKŠĶINIET ŠEIT, LAI DZĪVĒTU STREAM

Sirakūzas ir nedaudz pārsteigums, ņemot vērā viņu # 10 sēšanu, taču viņu nokļūšana Elitārā astoņniekā ir bijusi samērā viegla. Vienīgā reize, kad viņi izskatījās nedaudz satraukti, bija pēdējā reize pret Gonzagu, kuru viņi vienkārši spēja izspiest no 63-60 saspringtā konkursā.

Regulārajā koledžas sezonā Virdžīnija var lepoties ar daudz spēcīgāku šī gada rekordu. Viņi ir uzvarējuši 29 no 36 spēlēm, atlaižot tikai 7. Sirakūzas tomēr ir nedaudz iesitušās un pietrūkst, uzvarot 22, bet zaudējot 13. Tomēr viņi liek rēķināties ar šo lielisko skrējienu NCAA turnīrā, pierādot, ka ikviens var uzvarēt šajā konkursā, ja viņi pareizā laikā izvēlas formu.

[hl_tribune_embed id = d35e127e-cdce-43b4-b66c-785ff8410b89]

Tas solās būt aizraujošs mačs, kas varētu iet līdz galam. Varbūt pēdējās sekundēs mums būs kāda drāma vai pat OT! Paskatīsimies, ko tas nes!, kurš, jūsuprāt, uzvarēs šo? Pastāstiet mums savas prognozes zemāk!