Villanova uzvar NCAA čempionātā pēc pārsteidzošās un tuvās uzvaras pār Ziemeļkarolīnu

Satura rādītājs:

OMG, kāds naglu ņurdētājs! Pēc marta trakuma nedēļām Villanova ir kļuvusi par galveno NCAA basketbola čempioni, tik tikko pārspējot UNC Tarheels pie zvana signāla ar rezultātu 77-74!

WOW, kāda spēle !!!! Apsveicam mūsu jaunos NCAA basketbola valsts čempionus Villanova Wildcats! Mēs zinājām, ka Ziemeļkarolīnas cīņa pret Villanovu visu laiku būs NCAA fināls, taču mēs nekad negaidījām, ka tas būs tik tuvu! Komandas tika piesaistītas 74 punktos, atlikušas tikai četras sekundes, pirms Villanova Kriss Dženkinss trāpīja trīs rādītājs, kā atskanēja skaņas signāls, kas noslēdza spēli! Apsveicam Wildcast, kas bija ļoti pelnīti.

Puslaika izskaņā tas bija ļoti tuvu, Ziemeļkarolīnai palielinoties tikai par četriem punktiem ar rezultātu 39-34. Bet Villanova otrajā puslaikā sāka rēkt atpakaļ, panākot lielāko punktu pārsvaru līdz 10 punktiem, ar mazāk nekā sešām minūtēm atspēlējot, bet UNC sāka cīnīties. Ar vienas minūtes gājienu Villanova bija tikai par vienu punktu augstumā 70-69, pēc tam UNC 3 rādītājs sasaistīja spēli līdz 74 punktiem katrs ar četrām sekundēm, lai dotos!

Villanova spēlētājs Ryan Arcidiacono atkal izrādījās galvenais spēlētājs, jo vecākais veica smagu apsūdzību pret Ziemeļkarolīnu, kas bija viņa pēdējā NCAA spēle un 144. spēle kā Wildcat. Bet Tar Papēžos bija arī Markusa Paige un Brice Johnson ieroči, lai arī viņu pēdējās koleģiālo spēles būtu veiksmīgas.

Darvas papēži ir bijuši tik dominējoši spēki koledžu basketbolā, uzvarot piecos NCAA čempionātos, no kuriem pēdējais bija 2009. gadā, kas bija arī pēdējais gads, kad viņi iekļuva finālā. No 68 komandām, kas startēja marta trakuma turnīrā, UNC bija vienīgā komanda, kurai tika izsludināta pirmā vieta, kas faktiski nokļuva līdz finālam “Four” pēc tik daudzām labāko komandu sajukumiem, kas notika pa ceļam.

Tikmēr “Wildcats” vēlējās izcīnīt savu otro NCAA titulu, turklāt pēdējais no tiem tika iegūts 1985. gadā, un arī vienīgais gads, kad komanda iekļuva līdz finālam., vai jūs skatījāties spēli? Vai jūs pārsteidza ar lielo uzvaru?