ASV VS. Panamas tiešraide: skatieties CONCACAF zelta kausa izcīņas spēli tiešsaistē

Satura rādītājs:

ASV! Amerikas Savienoto Valstu vīriešu komanda sāk savu 2017. gada CONCACAF zelta kausa izcīņu 8. jūlijā. USMNT pulksten 16:30 ET notiek Panamas ieņemšanā Nešvilā, tāpēc pieskaņojieties, lai redzētu katru spērienu, bloķēšanu un skatu uz skaņu!

Ir pienācis laiks, lai labākie no Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību jūras reģiona futbola asociācijas konfederācijas sapulcētos un cīnītos par CONCACAF zelta kausu! Amerikas Savienotās Valstis dodas uz sesto Zelta kausu, savukārt Panama pirmo reizi vēlas paaugstināt trofeju. Šīs divas komandas tiksies uz pirmo spēli B grupas spēlē. Viens zaudējums komandai var nolemt no ceturtdaļfināla, tāpēc gaidiet, ka abas puses šo spēli aizvadīs tā, it kā tā būtu viņu pēdējā. Tam vajadzētu būt aizraujošai spēlei, lai futbola fani labāk nepalaistu garām vienu sekundi.

ASV centīsies saglabāt savu tempu. Amerikāņi 1.jūlijā starptautiskā draudzības spēlē guva iespaidīgu uzvaru pār saviem Pasaules kausa konkurentiem Ganu. 26 gadus vecais Dom Dwyer guva savus pirmos vārtus kopš kļūšanas par ASV pilsoni, un mača 19. minūtē pirmās asinis ievilināja Āfrikas pusē, par ESPN. Pirmā puslaika lielāko daļu dominēja ASV, un neilgi pēc puslaika 21 gada Kellyn Acosta izvirzīja ASV vadībā ar 2-0. Ganas spēlētājs Asamoah Gyan, 31 gads, mēģināja sākt ralliju 60. minūtē, taču Al-Ahli Dubai FC uzbrucējs nespēja novest savu komandu līdz uzvarai. ASV uzvarēja ar 2-1, kas ir viņu pirmā lielākā starptautiskā draudzīgā uzvara pār Ganu, kopš viņu pasaules kausa izcīņa sākās 2006. gadā.

"Es esmu ārkārtīgi lepns par [Dom] un esmu tik priecīgs par kopējo uzvaru MNT, " USMWNT uz priekšu un divkārtējā FIFA Sieviešu pasaules kausa čempione Sidneja Leruksa (27 gadi) sacīja par savu vīru Domu, vēsta The Guardian. “Man ļoti patīk, ka mēs abi ieradāmies ASV no citām valstīm un kopā braucam pakaļ saviem sapņiem, valkājot čaumalu, kas mums tik daudz nozīmē. Kad viņš guva vārtus, ir patiešām grūti aprakstīt sajūtu. Tikai drebuļi. Es zinu, ka tas viņam ir tikai sākums. ”

ASV un Panama dalās B grupā ar Nikaragvu un Martiniku, Karību jūras salu valsti, kas tehniski ietilpst Francijā. Divas labākās komandas katrā grupā virzās uz izslēgšanas posmu. Tā kā Martinikā ir mazāk par pusmiljonu iedzīvotāju, iespējams, ka šī grupa kļūs par trīsceļu sacensībām starp ASV, Nikaragvu un Panamu. Katrai komandai grupas posmā spēlējot tikai vienu reizi, viens zaudējums vai neizšķirts galu galā var būt liktenīgs. Spiediens noteikti ir. A grupā vairāk par divām labākajām vietām cīnīsies Hondurasa, Kostarika, Kanāda un Francijas Gviāna. C grupa redz Meksiku, Salvadoru, Jamaiku un Kirasao.

Futbola fani, kas vēlas redzēt ASV un Panamas spēli, to var izdarīt, izmantojot Fox Sports oficiālo pārklājumu (pēc tam, kad viņi ir ievadījuši atbilstošu pieteikšanās informāciju.). Noklikšķiniet šeit, lai noskatītos ASV VS. PANAMA GOLD CUP LIVE STREAM