ASV Vs. Nikaragvas tiešraide: skatieties Zelta kausa futbola spēli tiešsaistē

Satura rādītājs:

Pēc tikko nokļūšanas Martinikā, Amerikas Savienotās Valstis tagad uzņem Nikaragvu 2017. gada Zelta kausa grupas posma pēdējā mačā. 15. jūlija mačs sākas plkst. 19:00 ET, tāpēc noteikti skatieties katru aizraujošo sekundi.

Amerikas Savienotās Valstis ir diezgan daudz rezervējušas savu braucienu uz izspēles kārtām. Pēc šausmīgas uzvaras Martinique pēc sarūgtinātā neizšķirta pret Panamu, USMNT iesaistās šajā spēlē ar Nikaragvu ar 4 punktiem. Pat ja viņi zaudētu, viņi tomēr varētu pāriet uz nākamo kārtu. Spriežot pēc viņu vājā snieguma pret Francijas reģiona komandu, ASV ļoti labi varēja zaudēt La Azul Y Blanco. Ja amerikāņi vēlas nodrošināt savu vietu turnīrā, viņi labāk visus ved uz FirstEnergy stadionu Klīvlendā, Ohaio. Pretējā gadījumā viņiem būs jāskatās pārējais Baltā kausa izcīņa no balinātājiem.

Lai arī Amerikas Savienotās Valstis neizvirzīja savu spēcīgāko komandu, satraucoši bija redzēt, ka tās nonāk tik tuvu zaudēšanai Martinikai. Amerikāņi pirmajā puslaikā pat neguva vārtus. Pirmie viņu spēles vārti tika gūti 54. minūtē, kad 28 gadus vecais Omārs Gonzalezs beidzot atrada tīkla aizmugurē. 22 gadus vecais Jordāns Moriss desmit minūtes vēlāk dubultoja rezultātu amerikāņu labā, bet 29 gadus vecais Kevins Parsemains guva vārtus, kurus 32 gadus vecajam vārtsargam Bradam Guzanam “vajadzēja darīt labāk, lai glābtu”, liecina ESPN. Kevins nebija izdarīts, jo 76. minūtē viņš izdarīja metienu, kas strauji pieauga virs Breda galvas un ielidoja tīklā. Jordāns Moriss paņēma sava breketa otro pusi, lai pārtrauktu neizšķirtu 2-2. Pēc savienojuma ar Gyasi Zardes (25) piespēli Jordānija uzspridzināja bumbu, dodot ASV uzvaru ar 3-2.

“Es domāju, ka mēs sev to padarījām patiešām smagu. Mēs būtu varējuši izdarīt daudz labāk. Tā ir neapmierinošā daļa, tas, ka mēs atmetām divus vārtus, ”pēc spēles, pēc Sports Illustrated, pēc spēles sacīja Omārs Gonzaless. “Virzoties uz priekšu, no tā var daudz mācīties, un esmu priecīgs, ka nekad nepadevāmies. Bet noteikti ir lietas, kuras mēs varētu uzlabot. ”Cerams, ka treneris Brūsa Arēna, 65, ir izdarījis pienācīgu pielāgojumu savam sastāvam, lai veiktu šos“ uzlabojumus ”.

Kā tas ir, ASV, iespējams, ir dabūjuši pārtraukumu, jo Nikaragva ir viņu pēdējais pretinieks. Neuzvarētais Pinoleros vispirms ar 0-2 nokrita Martinikā, pirms tam piedzīvoja zaudējumu ar 1-2 Panamai. Neskatoties uz to, viņi spēja gūt vārtus pret Los Canaleros, tātad pastāv iespēja, ka Nikaragva šo sacensību Zelta kausā noslēdz ar uzvaru?

Sporta fani var skatīties šo spēli, izmantojot Fox Sports oficiālo informāciju (pēc atbilstošās pieteikšanās informācijas ievadīšanas.). Noklikšķiniet šeit, lai noskatītos ASV VS. NICARAGUA LIVE STREAM

Kurš jūs vēlaties uzvarēt šajā mačā? Vai jūs domājat, ka ASV rīkosies kopā?