US Open 2015: Serēna Viljamsa Vs. Venus Williams tiešraide - skatieties

Image
Image
Image
Image

Tuvojoties “US Open” ceturtdaļfinālam, nē. 1 vietā esošā Serēna Viljamsa cer atgūt savu “Grand Slam” kroni. Tomēr viņai tagad ir jāpārvar māsa Venusa Viljamsa episkā mačā 8. septembrī. Noklikšķiniet, lai skatītos tiešraidi tūlīt!

Tā ir brāļa un brāļa konkurence, kad Serēna Viljamsa (33) saskaras ar lielo māsu Venusu Viljamsu (35), kura solās būt episka tenisa spēle prestižā US Open ceturtdaļfinālā 8. septembrī. Vai Serēna var pārspēt Venusu un galu galā pacels trofeju, vai arī Venera izjauks izredzes?

Darbība sākas plkst. 7:00 EST, tāpēc iestatiet pulksteņus un pārliecinieties, ka esat gatavs skatīties, jo nevēlaties to palaist garām. Tā noteikti ir absolūta klasika starp diviem izcilākajiem tenisistiem, kuri jebkad ir spēlējuši spēli. Noklikšķiniet šeit, lai skatītos tiešraidi!

Serēna ir veikusi īsu pretinieku darbu šī gada turnīrā. Pirmajā kārtā viņa pirms seta zaudēja pirmo setu pret Vitāliju Diatčenko 6-0, pirms viņas pretiniece aizgāja savainota otrajā setā divās izspēlēs. Kiki Bertens bija otrais, kurš jutās par Serēnas spēku otrajā kārtā. Serēnai nācās nedaudz svīst trešajā kārtā pret Betāniju Matteku-Sandu pēc tam, kad viņa zaudēja sākuma komplektu. Serēna tomēr cīnījās, lai uzvarētu. Un savā pēdējā kārtā Serēna atkal bija pie savas nevainojamās labākās puses, brutālā displejā paslīdot garām Madison Keys.

Venusa bija mazliet apnikusi savā pirmās kārtas spēlē, pēc zaudējuma otrajā mačā zaudējot Monika Puiga 2 setu uz 1. Irina Falconi arī sagādāja Venērai problēmas, taču Komptona dzimtā sporta zvaigzne viņu pārspēja par 2 setiem līdz 1. Venusa bija atkal labākā trešajā kārtā, kad tiešajos setos sašāva Belinda Bencic. Un viņa sasniedza formu četriniekā, viegli pārmetot Anetu Kontaveitu 6-2, 6-1.

Serēnai ir visas tiesības uztraukties par savu māsu. Viņu kopējais galvu rekords ir 15 uzvaras Serēnai un 11 uzvaras Venērai. Serēna zina, ka viņai tas būs grūts. "Viņa ir spēlētāja, kas zina, kā uzvarēt, zina, kā mani pieveikt, un labāk nekā citas zina manas vājās vietas, " ESPN sacīja Serēna.

Kurš, jūsuprāt, uzvarēs? Paziņojiet mums, ko domājat, komentāros zemāk.