Rio 2016: vīriešu volejbola tiešraide - skatieties, kā ASV pārņem Meksiku un citas episkās spēles

Satura rādītājs:

Sita, iestatiet, spike uz uzvaru! Vīriešu volejbols joprojām ir priekšspēlē, taču tas nenozīmē, ka šīs spēles nebūs pilnībā intensīvas. ASV un Meksikas komanda notiek 15. augustā kopā ar nedaudziem citiem lieliskiem mačiem. Nepalaidiet garām nevienu darbību ar tiešraidi šeit!

ASV vīriešu volejbola komandai nav bijis viegls laiks Rio Olimpisko spēļu A baseinā, pirmajos divos mačos piedzīvojot smagus zaudējumus Kanādai un Itālijai. Bet pēc lielās 3-1 uzvarām pār Brazīliju un Franciju, puiši, protams, ir gatavi uzņemties savu pēdējo provizorisko pretinieku Meksiku, cerot iekļūt ceturtdaļfinālā pēdējā brīdī. Viņu spēle sākās plkst. 10:35 pēc ET, tāpēc pieskaņojies tam un turpini visu dienu skatīties kādu episku volejbolu!

Noklikšķiniet šeit, lai skatītos vīriešu volejbola tiešraidi

Tā kā 15. augusts ir priekšsacīkšu pēdējā diena, vairākas A grupas komandas izjūt lielu spiedienu, jo daudzas ir piesaistītas 6 punktos. Otrās Pool A grupas spēles, Itālija pret Kanādu un Brazīlija, salīdzinot ar Franciju, notiek nedaudz vēlāk nekā ASV spēle (attiecīgi plkst. 19:30 ET un 9:35 pm ET). Pirms šīm spēlēm B baseins savas spēles noslēdz ar spēli starp Krieviju un Irānu (pulksten 14:00 ET) un Poliju pret Kubu (16:05 ET). Daudz skatīties lielisku volejbolu!

Ja ASV komanda nespēj izcīnīt uzvaru, mēs diemžēl 2016. gada olimpiskajās spēlēs vairs nedrīkstam uzmundrināt ASV komandu vīriešu volejbolā. Meksikai vēl jāuzvar mačs Rio, četros mačos uzvarot tikai vienā spēlē. Lai arī viņiem nav iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā, viņi noteikti vēlēsies vismaz doties mājās ar vienu mača uzvaru zem jostas - lai ASV izlase labāk iznāktu pilnā spēkā!

Skatīt ASV sieviešu volejbola izlases attēlus

Kas attiecas uz citām A grupas baseina komandām, tas ir saspringts brauciens uz ceturtdaļfinālu, tāpēc, visticamāk, tas notiks līdz pēdējai spēlei, pirms kaut kas tiks noteikts. B baseina ceturtdaļfināla komandas jau ir noteiktas, ņemot vērā Argentīnas, Polijas, Krievijas un Irānas klīniskās vietas. Cerams, ka ASV viņiem pievienosies, jo tas kļūs arvien aizraujošāks!, vai jūs domājat, ka ASV vīriešu komanda uzvarēs pret Meksiku? Ja viņi uzvar, cik tālu jūs domājat, ka viņi to sasniegs olimpiādē? Pastāstiet mums zemāk!