Niks Foles, Eagles QB, liek TD noķert episkā spēles laikā Super Bowl 52 spēlē - skatieties

Satura rādītājs:

Kas wha? Ērgļu ceturtdaļnieks Niks Foles aizķēra nozveju, lai piezemētos Super Bowl 52. Pārbaudiet episko spēli.

Kas pie velna tikko notika? Niks Foles, 29, izdarīja neiespējamo. Philadelphia Eagles rezerves ceturtdaļfināls tikko ieguva piespēli, lai piezemētos Super Bowl 52 otrajā ceturksnī, 4. februārī. ASV bankas stadionā Mineapolē, pateicoties Eagles QB pārsteidzošajai bumbiņai, patiesībā zaudē 40 gadus vecais Toms Bradijs un Jaunanglijas patrioti. Neviens NFL līdzjutējs nekad neuzminēs, ka ērgļi sitīs patriotus vai ka viņi uzvarēs pēc tam, kad Ērgļi būs saņēmis piezemēšanās caurlaidi, tas ir nenormāli!

Ceturtdaļnieka uzdevums ir faktiski mest piespēles, nevis tās noķert, kas tieši padara šo spēli tik neticamu. Vēl neticamāk ir tas, ka šī nav pirmā piespēle, kas tiek izmesta QB šajā Super Bowl. Toms pirmajā ceturtdaļā izlaida piespēli, kas arī būtu bijis piezemējums. Nika noķertā piespēle, kas aizpilda savainoto Karsonu Ventu, palīdzēja zemādas ērgļiem ar galvu nokļūt ģērbtuvē puslaikā ar 22-12.

Pēc lielās spēles Džastins Timberleiks pārņēma pārsteidzošu puslaika priekšnesumu, kas visus aizbēga. Starp jautrajām reklāmām, episkajām spēlēm un visu laiku lielisko Džastinu puslaikā, šis Super Bowl izrādās viens no visu laiku episkākajiem šoviem. Bredlijs Kūpers, Tīna Feja un desmitiem citu slavenību - visi iesaistīja šo darbību līdzās pārējai pasaulei. Cik pārsteidzoša spēle. Apskatiet šo Nika nozveju!

Kāds ir Niks Foles saņēmis TD prop likmi ???

KAS. A. SPĒLĒT Zvanu. pic.twitter.com/9hjJXR0jSs

- SportsCenter (@SportsCenter), 2018. gada 5. februāris

, Ko jūs domājat par Nika neticamo nozveju un lielo spēli? Kam jūs sakņojaties šajā lielajā spēlē? Vai ērgļi iegūs lielo uzvaru? Paziņojiet mums, kurus vēlaties redzēt, pārvadājot mājās Lombardi trofeju.