Myles Turner: Pacers Fans Freak Pēc 33 Slam Epic Dunk - Skatīties

Image
Image
Image
Image

Tagad tas ir izdarīts! Indiānas "Pacers" zvaigzne Mīlijs Tērners savā izslēgšanas spēļu spēlē pret Klīvlendas "Cavaliers" ar gadsimta dundu izvirzīja lielāko izsaukuma punktu! Mums ir video par viņa sprādzienbīstamo rezultātu tepat!

Kāda luga! Indianas "Pacers" tika atlaists tiktāl, ka viņš 20. aprīlī mājās spēlēja NBA izslēgšanas spēļu sērijas pirmās kārtas trīs spēles, ka komanda bija pilnībā elektrificēta. Tas nekur nebija acīmredzamāk kā Myles Turner otrajā ceturksnī slam dunk, ka bija izcēlies viss Bankers Life Fieldhouse. Maģiskais brīdis notika, kad viņš mēģināja trīs un neveiksmīgi, bet atvairīja savu nokavēto metienu un notrieca to pa apmali, kad Klīvlendas 25 gadu trists Tristons Tompsons bezpalīdzīgi skatījās uz viņu.

@Pacers sols izceļas, kad Myles Turner izmet sitienu pa @NBAonTNT! #NBAPlayoffs pic.twitter.com/YSYsvtyiyK

- NBA (@NBA), 2017. gada 20. aprīlis

Myles Turner tēvam patīk tas, ko viņš redz. #NBAPlayoffs pic.twitter.com/HsuPfQ5IGn

- NBA (@NBA), 2017. gada 21. aprīlis

Viss „Pacers” soliņš uzlēca no savām vietām milzīgā prieka izvirdumā, kuru nevarēja ierobežot. Pat viņa paša tēvs bija redzams, ka viņš iet prātā pēc episkās lugas. Ventilatori nekavējoties nevarēja pārtraukt par to čivināt Twitter, un viņš kļuva par populārāko tēmu!

Myles Turner uzvilka Shang Tsung uz Tristan Thompson. ??? Viņš ieguva šo atsitienu un paskatījās uz Tristānu kā "JŪSU Dvēsele ir mana". ????

- Īstā Majisteja (@Majisty), 2017. gada 21. aprīlis

Myles Turner faktiski nogalināja Tristan Thompson

- Gilchrist (@ Itztheboss101), 2017. gada 21. aprīlis

Pacers finna nokost

bet paldies Myles Turner par trunka Tompsona dunkingu! #GetYourFishinGearReady? ? ?

- andrea jdot pils (@glammajamma_) 2017. gada 21. aprīlis

Myles Turner izlēma visu Cavs komandu, vēsturi un nākotni pic.twitter.com/N6kojEgiLY

- Jauns kultūras pasūtījums (@NewCultureOrder), 2017. gada 21. aprīlis

Myles Turner nupat noslēdza Tristāna Tompsona karjeru pic.twitter.com/2HDm4W6MBC

- ?? (@DaOfficialTrell) 2017. gada 20. aprīlis

2017. gada NBA spēles - skatīt attēlus

Daži fani pat izklaidējās, izsmiedami Tristana attiecības ar 32 gadus veco Khloe Kardashian, jokojot, ka viņa tagad viņu nodos Myles labā!

Khloe Kardashian ir izlicis Tristan Thompson un tagad iepazīstas ar Myles Turner pic.twitter.com/AxHbKUpIe8

- Džo Rainne? (@JoeRaynne) 2017. gada 21. aprīlis

Mils Tērners ir jāarestē par šo noziegumu, ko viņš izdarīja Tristānam Kardašianam

. pic.twitter.com/UNvvxbsuvZ

- EL FOOSAY (@SheHatesJacoby) 2017. gada 20. aprīlis

Khloe īsziņu sūtīšana Myles Turner šovakar, piemēram, "hey big head"

- edamamepapi (@neeccss), 2017. gada 21. aprīlis

Kas zināja, ka Myles Turner būs tas, kurš varētu atgūt Lamar Odom's Girl!

- Huggy Lowdown (@HuggyLowdownDC), 2017. gada 21. aprīlis

Diemžēl Mylesam, visa mīlestība, kas nāca viņa ceļā, sāka izzust, turpinoties spēlei, jo viņš neizmērojami turpināja iet trīs un pastāvīgi pazuda. Cilvēki sāka viņu pelnīt tiešsaistē un teica, ka viņš ir savtīgs ar bumbu un spēlē kā muļķis. Ak, cilvēk, cik ātri liktenis var mainīties spēlē. Astoņās minūtēs otrajā ceturtdaļā viņš tika sveikts kā dievs, un līdz otrajam puslaikam VISI tweets par viņu bija par viņa slikto spēli. Ņemiet to mīlestību, kamēr varat to iegūt Myles, jo, ņemot vērā tik daudz trīs un trūkstošos, tika pieskaitīts, kad “Pacers” pārtrauca spēli 119–111. Ierosiniet "Cavs" pārsvaru 3-0 un uz sliekšņa slaucīt Indiānu no izslēgšanas spēlēm.

, ko tu domāji par Myles apbrīnojamo dunk? Vai viņa vājā spēle otrajā puslaikā lika par to ātri aizmirst?