Francija pārspēj Horvātiju, lai uzvarētu 2018. gada pasaules kausa izcīņā, un līdzjutēji dodas savvaļā

Satura rādītājs:

Anonim

Izdodasaaaaaaal! Pēc mēneša labākajām futbola spēlēm vēsturē tas nonāca Francijā un Horvātijā. Pēc aizraujošā pasaules kausa fināla uzvaru trofeju ieguva Francija!

32 dienas. 32 komandas. 53 mači. Visas asinis, sviedri, asaras un prieks bija līdz 90 minūtēm, kad laukumā devās FIFA Pasaules kausa fināls, kurā Francija uzņēma Horvātiju. No Maskavas Lužņiki stadiona šie divi komandas devās viens pret otru. un līdz kājām, visi par godu uzvarēt Pasaules kausā. Kad pūta pēdējais svilpe, rezultāts bija 4-2, Francijai izgaršojot saldo, saldo uzvaru. Skatoties lielāko daļu pasaules, līdzjutēji bija vai nu pacilāti - vai sadragāti - ar to, kā šī spēle izvērtās.

Image

Bute !!!!!!!!!!!!! #Francija #worldcupfinal pic.twitter.com/T5jFcCSUyq

- Evangeline Lilly (@EvangelineLilly), 2018. gada 15. jūlijs

Horvātija ar 4, 28 miljonu iedzīvotāju - kas ir nedaudz vairāk par Losandželosas iedzīvotāju skaitu - kļuva par mazāko valsti, kas sasniedza Pasaules kausa finālu, kopš Urugvaja atņēma varoņdarbu 1950. gadā. Ņujorkā ir divreiz vairāk cilvēku nekā tur. atrodas visā valstī, bet tieši Vatreni iekļuva finālā. Viņi to izdarīja pēc tam, kad grupas posmā devās ar rezultātu 3-0, kas ir pārsteidzoši, jo viņu grupā bija Lionel Messi vadītās Argentīnas komanda. Komanda cīnījās ar zobu un naglu nokaušanas kārtā. Viņi cīnījās Dānijā, Krievijā un Anglijā, papildlaikā izspēlējot trīs spēles pēc kārtas. Šīs jaunās valsts izlases izturība bija ievērojama, un, ņemot vērā to, ar ko viņi saskārās finālā, viņiem bija vajadzīga visa enerģija, ko viņi varēja uzkrāt.

Francijas pakāpšanās uz Pasaules kausa finālu nebija pārsteigums, jo grupas posmā dominēja “Les Blues”. Pēc 2: 1 pārspēles pār Austrāliju un Peru sūtījumu ar uzvaru 1-0, Francijas izlase uzsāka konservatīvu spēli pret Dāniju, pēdējā spēlē pirms izspēles kārtas panākot neizšķirtu neizšķirtu. Bez vairāk drošības tīkla Francija spēlēja smagi. Viņi salauza visas Argentīnas valsts sirdi, izslēdzot Lionelu Messi no tā, kas varētu būt viņa pēdējais pasaules kauss. Viņi to pašu izdarīja Messi's FC Barcelona komandas biedram ceturtdaļfinālā, izslēdzot Luisu Suarezu un Urugvaju. Samuela Umtiti vārti pusfināla 51. minūtē pret Beļģiju praktiski iesita Francijas biļeti uz finālu, jo De Rode Duivels nespēja atbildēt.

Kāda spēle! Tagad, kad viss ir beidzies, ir laiks cerēt uz 2022. gadu. Nākamā pasaules kausa izcīņa notiks Katarā. Atšķirībā no šī gada, 2020. gada turnīrs notiks novembrī, nevis vasarā, jo temperatūra Tuvo Austrumu valstī var sasniegt nāvējošu augstumu.