Everton Vs. Chelsea tiešraide - skatieties FA kausa izcīņas ceturtdaļfinālu tiešsaistē

Satura rādītājs:

Chelsea, kuras sudrablietas vienīgā reālā cerība ir FA kausa izcīņā, ir pienācis laiks vai pārtraukums. Bet viņi saskaras ar Evertona potenciālu Goodison parkā Liverpūlē 12. martā plkst. 12.30 EST, kas liks par viņu asinīm. Tas ir obligāts mačs, kuru varat skatīties, noklikšķinot šeit, lai skatītos tiešraidi!

“Chelsea” un viņu glītā komanda dodas uz Liverpūli, lai stātos pretī feistālajam Evertonam Goodisonas parkā obligāti redzamajā FA kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē, kas sola daudz vārtu guvumu. Abas komandas nepiedalās Premjerlīgas titulu sacensībās, tāpēc šī ir labākā iespēja jebkurai komandai sezonas beigās izcīnīt trofeju. Noklikšķiniet uz leju, lai iegūtu tiešraidi, lai nepalaistu garām nevienu minūti.

“Chelsea” joprojām būs saudzīgi, ja kopumā izslēgsies no Čempionu līgas 9. martā uz Parīzi St. Germain 4-2. Šajā sakāvē “The Pensioners” savainojuma dēļ zaudēja divus savus zvaigžņu spēlētājus - Edenu Hazardu un Djego Kosta, tāpēc tiek vērtēts, ka abi spēlē.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu tiešraidi

No otras puses, Evertons sveic daudzus pirmās komandas spēlētājus, kas atgriežas no savainojumiem, ieskaitot Āronu Lenonu, Garetu Bariju un Tomu Cleverliju. Tomēr Braiena Oviedo, visticamāk, būs pazudis pēc sāpēm krūtīs, kad 10. martā aizstāvis steidzās uz slimnīcu.

Viens cilvēks, kurš pierādījis punktu pret saviem bijušajiem darbiniekiem, ir Everton galvenais mērķa sasniegšanas drauds Romelu Lukaku. “Chelsea” viņu 2014. gadā slaveni pārdeva Everton par 40 miljoniem dolāru, kas tajā laikā šķita liela maksa. Tomēr kopš tā laika Lukaku ir guvis 59 vārtus un patiešām izbauda savu izlašu gadu šajā sezonā, atrodot tīklā 23 reizes 35 spēlēs visās sacensībās.

Bet Chelsea nevajadzētu ienākt šajā spēlē, jūtoties pārāk nožēlojamiem par sevi. Gusa Hiddinka vīriem joprojām ir spēlētāji, kuriem ir potenciāls nodarīt kaitējumu Evertonas aizsardzības līnijai. Česks Fabregas var izlaist piespēli caur adatas aci, un, lai uzvarētu šajā spēlē, viņiem būs vajadzīgas viņa spēles prasmes.

Kausa spēles ir grūti izsaukt - īpaši ar šīm divām komandām, kuras abas ir spējīgas uz uzvaru. Tas būs atkarīgs no tā, kurš parādās un cik labi spēlē zvaigžņu spēlētāji., kas, tavuprāt, padarīs semisu? Everton vai Chelsea? Skaņu mums zemāk!