Klints Dempsijs un Džons Entonijs Brūks: Iepazīstieties ar ASV futbola varoņiem

Image
Image
Image
Image

Ar izteiktu gribas spēku ASV vīriešu nacionālā komanda 16.jūnijā nodrošināja uzvaru Pasaules kausa izcīņas atklāšanas spēlē pret Ganu, 2-1. Šokējošā uzvara gulēja uz puiša, kurš guva agrīnus vārtus, un otra, kurš guva vārtus, pleciem - tagad uzziniet vairāk par Klintu Dempsiju un Džonu Entoniju Bruksu.

Futbola drudzis atkal ir Amerikas Savienotajās Valstīs pēc tam, kad ASV vīriešu nacionālā komanda 16. jūnijā atklāja Pasaules kausa atklāšanas mačā ar uzvaru 2: 1 ar nokavēšanos pret Ganu. Bet, kad piepildās Team USA bangvagons, ir divi vārdi fanu lūpas šobrīd - Klints Dempsijs un Džons Entonijs Brukss, vīri, kuri guva ASV aizraujošos vārtus. Kas viņi tādi ir?

Klints Dempsijs: 3 lietas, kas jāzina par ASV futbola veterānu

1. Viņš kādu laiku ir bijis tajā

Tiem, kuri šogad pirmo reizi iekļūst Pasaules kausa izcīņā, Klintam ir jauna seja, taču viņš faktiski ir viens no atpazīstamākajiem un visilgāk spēlētājiem USMNT spēlētājiem (uzdrošinieties teikt, ka viņš ir tikpat liels kā Landons Donovans ?). Faktiski šī ir viņa trešā pasaules kausa izcīņa. Klints savus pirmos pasaules kausa mērķus guva jau 2006. gadā - dīvainā kārtā tas bija pret Ganu.

2. Tagad tas ir ātri!

Klinta šokējošie vārti 16. jūnijā pret Ganu nāca tikai 29 sekundes spēles laikā! Tie bija piektie visātrākie vārti, kas jebkad gūti Pasaules kausa izcīņā, un visātrākie vārti, ko jebkad ir guvis ASV spēlētājs turnīrā.

3. Viņš spēlē ģimenei un draugiem

Kad viņš gūst vārtus, Klints parasti piešķir unikālu sveicienu debesīm - viņš tur vienu roku uz vienu, bet no otras - trīs pirkstus. Tas ir veltījums gan viņa māsai Dženiferai, kura traģiski nomira no smadzeņu aneirisma 16 gadu vecumā, gan draugam Viktoram Riveram Jr, skolas komandas biedram, kurš nomira, kad viņam nejauši tika iešauts galvā, ziņo The Daily News.

Džons Entonijs Brūks: 3 lietas, kas jāzina par jauno varoni

1. Iesācēja veiksme

Kamēr Klints ir pārbaudīts un patiess ASV spēlētājs, Džons tik tikko ir nokļuvis laukumā, uzvelkot sarkano, balto un zilo krāsu - viņš ir spēlējis tikai piecās spēlēs ar starptautisko komandu. Ganas spēle, kuru Jānis uzvarēja, gūstot vārtus kā aizstājēju 86. minūtē, bija viņa pirmā pasaules kausa spēle jebkad.

2. Dzimis ASV?

Jāņa nebija. Bēdīgi slavenais JAB ir amerikāņu kalpotāja dēls, kurš dzimis un audzis Berlīnē. Viņš spēlēja futbolu jauniešu akadēmijā Hertha BSC un vēlāk parakstīja profesionālu līgumu ar klubu. Bet viņa sirds ir zvaigznēs un svītrās - kā divkāršs ASV un Vācijas pilsonis, kad pienāca laiks izvēlēties, ar kuru starptautisko komandu viņš spēlē, Džons izvēlējās ASV. Ikvienam vajadzētu priecāties, ka viņš to izdarīja!

3. Viņš par to sapņoja

Bez jokiem. Pēc Ganas spēles Džons atklāja, ka viņam ir priekšstats par viņa vēlīnā varonību. "Es par to pastāstīju saviem komandas biedriem, " viņš stāstīja reportierim. “Sapņā guvu vārtus 80. minūtē, un mēs uzvarējām spēli. Pēc stūra sitiena guvu vārtus virsū. ”Oho - Džons sapnī bija tikai sešas minūtes.

Tātad, kuru ASV futbola zvaigzni jūs mīlat visvairāk? Paziņojiet mums.

- Endrjū Gruttadaro

Sekojiet @AndrewGrutt

Vairāk pasaules kausa jaunumu:

1. Cristiano Ronaldo un pasaules kauss: vai viņam radīsies jauns ievainojums?
  2. Pasaules kausa izcīņas grafiks: skatiet, kad spēlē visas jūsu iecienītās komandas