Klīvlendas Cavaliers pārspēja Golden State Warriors 2015. gada NBA fināla 2. spēlē

Satura rādītājs:

Anonim

Cik lieliska spēle! Svētdien, 7. jūnijā, Klīvlendas Cavaliers tika pie uzvaras 2015. gada NBA finālsērijas 2. spēlē. Zelta štata karotāji var izjust no šīs sakāves, jo vēl tāls ceļš ejams.

Klīvlendas “Cavaliers” 2015. gada NBA finālsērijas 2. spēles laikā 7. jūnijā Oaklandē, Kalifornijā, trāpīja tikai pa tīru. Klīvlendas “Cavaliers” ar rezultātu 95-93 rāda pazīmes, ka viņi ir gatavi kļūt par NBA čempioniem.

Image

Tas tiešām bija aizraujošs mačs no get-go. Golden State paziņoja par savu nodomu jau sākumā, panākot 20-12 pārsvaru ar 3:32, kas palika pirmajā ceturtdaļā. Tomēr, ja jūsu komandā ir 30 gadus vecs Lebrons Džeimss, jums vienmēr ir iespēja. Cavs atgriezās pie 20-20, pateicoties 10 punktiem no mazās uz priekšu.

Otrā ceturtdaļa bija tikpat satracināta un saspringta. Bet šoreiz tieši cavieši brauca priekšā, vienā brīdī izvirzoties vadībā ar 42-35, kad viņi mēģināja virzīties uz priekšu. Kad 25 gadus vecais Klāss Tompsons piespēlēja Džeimsa punktam, Warriors saglabāja tempu un puslaika izskaņā noturējās līdz 2 ar rezultātu 47-45. Gan Tompsons, gan Džeimss šajā brīdī bija guvuši pa 20 punktiem katrs.

Trešā ceturtdaļa bija mazrezultatīva lieta - caviem pārspējot Warriors 15-14, veidojot slaidu, tikai trīs punktu pārsvaru. Neveiksmīgu iemeslu dēļ tika uzsvērta Marreese Speights (27), nodrošinot pārsteidzošu trāpīgu metienu, kurai pulkstenī atlikušas 4 sekundes.

Ceturtajā ceturksnī "Cavs" sāka virzīties uz priekšu, iedvesmojoties no Džeimsa, kurš no centra nogrūda trīspunktnieku ar 3:14, atstājot 11 punktu pārsvaru. Bet novārtā esošie Warriors vēl nebija izdarīti, gūstot 6 punktus no diviem īpašumiem, un viņiem izdevās piespiest spēli virsstundās ar rezultātu 87:87.

Līdzīgi kā 2. spēlē, virsstundas bija vajadzīgas, lai izlemtu uzvarētāju - pirmo reizi NBA fināla vēsturē, kad pirmajām divām spēlēm bija nepieciešama OT. Tas gāja uz priekšu un atpakaļ, abām komandām draudot uzvarēt, taču beigu beigās Cavs to uzvarēja ar 95-93! Lebrons bija atbildīgs par 39 no šiem punktiem.

NBA 2015. gada 1. fināla spēles uzvarētājs - to apsteidza Golden State Warriors

Spēles vienā no NBA fināliem Oaklandē, Kalifornijā, 4. jūnijā mājinieki parādīja savu pārākumu, taču vajadzēja virsstundas, lai beidzot iznāktu virsū pret Cavaliers 108-100 ciešā cīņā.

Pat ar sava drauga 27 gadu vecuma Rihanna atbalstu Lebrons nespēja izglābt savu pusi, paslīdot uz šauru sakāvi. Kā ziņots, basketbola dievs bija izlidojis basketbolu mīlošo R&B dziedātāju uz savas privātās lidmašīnas, tomēr viņa nebija tas laimīgais šarms, uz kuru viņš cerēja.

3. spēle devās atpakaļ uz Klīvlendu 9. jūnijā, kur “Cavaliers” cer padarīt mājinieku priekšrocības vērā. Varbūt notikuma vietas maiņa patiešām varētu vēl vairāk satricināt lietas!

Kurš, jūsuprāt, uzvarēs seriālā? Paziņojiet mums savas domas komentāros zemāk!