Chelsea Vs. Leicester City tiešraide: skatieties Premier League sadursmi tiešsaistē

Satura rādītājs:

Premjerlīga ir atgriezusies! Pēc neliela pārtraukuma futbola ikonas “Chelsea” atsāks savu titula meklējumus, 15. oktobrī pretī spēlējot Leicester City čempioniem. Tas kļūs savvaļas, kad šīs komandas savā starpā spēlē, tāpēc noklikšķiniet, lai skatītos!

Tā kā ir noslēdzies vēl viens Pasaules kausa kvalifikācijas posms, ir laiks atsākt klubu futbolu. Ventilatori skatīsies, kā Chelsea mēģina iegūt nelielu vilkmi uz pirmo vietu Mančestras pilsētā, kad tiksies ar uzņēmēju Leicester City pie Stamford Bridge. Vai Blūza pārspēs aizstāvošos čempionus vai arī lapsas atstās savus laipnīgos saimniekus? Spēles pārklājums ir noteikts pulksten 6:30 AM, tāpēc atsāciet savu dienu ar kādu aizraujošu sporta aktivitāti.

Futbola fani var baudīt brokastis (vai vēlās nakts uzkodas) ar NBC Sports oficiālās tiešraides tiešraidi (pēc tam, kad ir ievadīts viņu kabeļa informācija). LEICESTER CITY LIVE STREAM

Lesteras pilsētas karstākie rumpji - skatiet futbola zvaigžņu attēlus

Lesteras pilsētas Pelnrušķītes stāsts, šķiet, ir beidzies, jo lapsas ir par 10 punktiem aiz Man City. “Chelsea” nav tik daudz labāki, jo sezonas pirmajās septiņās spēlēs viņi ir pakāpušies tikai par 13 punktiem. Viņi no līdera atpaliek par pieciem punktiem. Pēc tam, kad trīs no pēdējām četrām spēlēm viņš ir uzvarējis, viņiem tas ir jāizslēdz, ja viņi vēlas cīnīties par titulu.

[mijiedarbības id = ”57ffaf49dc63de0d58cf2554 ″]

Blūziem ir kāds impulss. Pirms starptautiskā pārtraukuma viņi ar 2-0 pārspēja Hull City, un Djego Kosta palīdzēja 27 gadus vecajam Viljanam gūt pirmos vārtus, pirms Djego iesita savu punktu, norāda Yibada. Tikmēr Lestere pirms pārtraukuma cīnījās neizšķirti 0-0 ar Sauthemptonu.

Kā skatīties Premjerlīgas futbola spēles bez kabeļtelevīzijas. Bezmaksas izmēģinājuma versija

Tas bija otrais bez uzvarām izcīnītais mačs, un tas parāda - lapsas ir tabulā starp Vatfordu un Bornmutu. Ja viņi sagaida atgriešanos atpakaļ, viņi labāk izmanto šo maču kā veidu, kā radīt uzvarošu svītru.

Diemžēl Vilians nebūs blakus, lai novilktu atkārtotu priekšnesumu Chelsea. Brazīlijas zvaigzne atgriezās mājās savas mātes bērēs pēc viņas sirdi plosošajiem zaudējumiem vēža dēļ. "Mēs visi Chelsea futbola klubā sūtām mīlestību un visdziļāko līdzjūtību Vilianam un viņa ģimenei pēc mātes aiziešanas, " teikts kluba paziņojumā katram ESPN. "Mēs domājam par tevi, Viljans."

Kas, jūsuprāt, uzvarēs šajā spēlē, ? Vai jūs domājat, ka Chelsea sāks jaunu uzvarētāju švīku, vai arī Leicester City iekaros viņu ienaidniekus?