Čempionu līgas ceturtdaļfināla izloze: noskaidrojiet, kas spēlē jūsu iecienītākā komanda

Image

Vai pēc šīs aizraujošās 16. kārtas spēles Čempionu līga var kļūt pati labākā? Tas noteikti tiks izmēģināts, jo futbola līga 17. martā atklāja savu ceturtdaļfināla izlozi. Rezultāti ir neticami!

Futbola fani bija malējie, jo 2017. gada Čempionu līgas ceturtdaļfināli tika atklāti 17. martā. Tas, ko ieguva futbola fanāti, bija praktiski labākais iespējamais sastāvs. Madrides Atletico pretī stāsies komanda, kas nosūtīja Sevilla iesaiņošanu, pēdējā pēdējā Anglijas komanda: Leicester City. Ceturtdaļfinālā ir pāris Vācijas komandas: Dortmundes "Borussia" apspēlēs AS "Monaco FC", bet Minhenes "Bayern" dosies līdz kājām ar aizsargiem Čempionu līgas čempioniem - Madrides "Real".

Būs arī atkārtota 2014.-2014. Gada Čempionu līgas fināla spēle, jo Barselona tiksies ar Juventus. Blaugrana smēķēja Juve, 3-1, dodoties prom no šīs spēles ar titulu. Vai itāļi atriebsies, vai arī Barca turpinās brīnumaino impulsu? Šo maču pirmās kārtas spēles tiks aizvadītas 11. un 12. aprīlī, bet otrais - 18. un 19. aprīlī.

Mēs esam par ārstēšanu! #UCLdraw

pic.twitter.com/l96zXG0vDE

- Čempionu līga (@ChampionsLeague), 2017. gada 17. marts

Čempionu līgas fināls 2016 - skatiet visus svarīgākos posmus

Kamēr līdzjutēji cerēja uz El Clasico izlaidumu Čempionu līgas puslaikā, Bayern aiziešana līdz Los Blancos apdraud briesmas Barselonas un Madrides Real tikšanās. 21 tikšanās reizē starp šīm divām komandām "Bayern" ir devusies prom ar 11 uzvarām, liecina Los Blancos oficiālā vietne. Ne tik tālu aiz muguras esošā Madrides “Real” nodrošināja 8 uzvaras. Divi ir kakls un kakls, kad runa ir par mērķiem, ar Real ieskaitu 27 pret Vācijas puses 33. Lai gan nekad nav saprātīgi rēķināties ar Cristiano Ronaldo, 33, kamēr spēle nav beigusies, iespējams, ka Los Blancos neatgriezīsies -atpakaļ.

"Bez šaubām, " Bayern "ir viens no sliktākajiem pretiniekiem, ko mēs varētu iegūt, " par mača norisi ESPN FC sacīja Emilio Butragueno, Madrides "Real" institucionālo attiecību direktors. "Bet [tas sarūgtina] arī viņus. Mēs ļoti labi pazīstam viens otru, abas komandas. Mums jāiedziļinās spēlēs, zinot, cik tas būs grūti. ”

Varbūt Real var izvilināt pārsteidzošu atriebības uzvaru, kā to darīja Barselona. Barca bija pret sienu viņu 16. kārtas mačā ar Paris Saint-Germain, taču viņi savu ceļojumu uz ceturtdaļfinālu rezervēja ar uzvaru 6-1. Barca labāk cer, ka pirmajā tikšanās reizē ar Juve viņi netiks aizmirsti. Viņu veiksme varētu vienkārši iztek.

Kurus no šiem mačiem jūs visvairāk satraucat redzēt, HollywoodLifers?