Barselonas Vs. Īsta Sociedad tiešraide: skatieties Copa Del Rey tiešsaistē

Satura rādītājs:

Barselona ir gatava diženuma vai katastrofas malā. Lionela Messi komanda 19. janvāra Copa del Rey ceturtdaļfinālā saskaras ar Real Sociedad izaicinājumu. Vai viņi triumfēs vai ņems triecienu? Ir tikai viens veids, kā to uzzināt.

Lai arī Barselonu ir aizēnojis Madrides “Real” dominējošais sniegums šajā sezonā, Blaugrana ir saglabājusi savu vietu tuvu aiz Los Blancos. Lai arī viņi ir kritušies līdz trešajai vietai La Liga, Lionels Messi, 29, Luiss Suarezs, 29, un Neimars, 24, joprojām ir draudi. Vai Tridents pārspēs Real Sociedad, kad Barca uzņems Txuriurdin šajā, pirmajā no divām ceturtdaļfināla spēlēm? Mačs ir paredzēts plkst. 15:15 ET, tāpēc noteikti redziet katru aizraujošo sekundi!

Futbola fani un futbola entuziasti var noskaņoties šai spēlei, izmantojot Bein Sports oficiālo tiešraidi (pēc tam, kad ir ievadīta viņu kabeļa informācija.).

Seviļas karstākie rumpji - skat

No visām komandām, kuras Barselona varēja izlozēt ceturtdaļfinālā, Real Sociedad bija visspēcīgākais no visiem pieejamajiem pretiniekiem. 6. vietā Erreala ir rīkojuši savus La Liga. Real Madrid ieņēma 8. vietu Celta Vigo, bet Atletico Madrid noslēdza 9. vietu Eibar. Tomēr šis izaicinājums, iespējams, bija tas, kas bija vajadzīgs Barselonai, lai viņus iespiestu augstā ātrumā.

[mijiedarbība id = ”587d3c7f122b4b812e144995 ″]

Galu galā šķiet, ka komanda beidzot gelē. Spēles laikā ar Laspalmasu menedžeris Luiss Enrike 46 gadus vecajā vietā atpūtās Neimaram, 32 gadus vecajam Andresam Iniesta, 29 gadus vecajam Džerardam Pikē un 24 gadus vecajam Sergi Roberto, liecina ESPN informācija. Šādu talantu trūkums varēja likt likteni, bet stratēģija lika Luisam Suarezam un 28 gadus vecajam Sergio Busquetsam spēlēt pēc iespējas labāk. Rezultāti runā paši par sevi: 5-0.

“Es biju ļoti apmierināts ar to, ko redzēju treniņos, un tagad esmu apmierināts ar to, ko mēs darām spēlēs, ” pēc spēles sacīja menedžeris. Protams, ir divi vārdi, kāpēc Barselona var uzvarēt gan šajā spēlē, gan paņemt La Liga tieši no Cristiano Ronaldo, 31, deguna: Lionels Messi.

Lai arī Messi šobrīd ir samierinājies ar līguma sarunām, tas vēl nav aizķēris pēdas laukumā. Viņš ir piesaistīts komandas biedram Luisam Suarezam, lai gūtu lielākos vārtus La Liga, un katrs gūst 14 vārtus. Ir pilnīgi iespējams, ka abi no šīs spēles dosies prom, gūstot vairāk vārtu zem savas jostas.

Kas, jūsuprāt, uzvarēs šo spēli, ? Vai jūs domājat, ka dominēs Barselona, ​​vai Real Sociedad pārsteigs Blaugrana?