Barselona liek atgriezties vēsturiskajā Čempionu līgā: pieveic PSG, lai sasniegtu pārsvaru

Image

Pagaidiet, vai Barselona to vienkārši izdarīja? Kā viņi to izdarīja?! Lionela Messi komanda 8. martā atgriezās no amata, pārspējot Parīzi Senžermēnu, vienlaikus gūstot pietiekami daudz punktu, lai nodrošinātu, ka viņi tiek tālāk uz nākamo Čempionu līgas kārtu!

Aizmirstiet New England Patriots atriebību pār Atlanta Falcons programmā Super Bowl 51. Tas ir vēl nereāli. Visi bija norakstījuši Barselonu pēc tam, kad viņi 14. februārī zaudēja Parīzē Saint-Germain. 0: 4 sakāve 16. raunda pirmajā posmā nozīmēja, ka Barca bija jāgūst vismaz 5 punkti otrajā kārtā 8. martā, visu laiku saglabājot PSG - vienu no labākajām komandām pasaulē - bezmērķīgu. Virzīties uz ceturtdaļfinālu šķita praktiski neiespējami.

Labi novilkt ir neiespējami, ko vislabāk dara Lionels Messi (29 gadi), Neimars (24 gadi), Sergi Roberto (25 gadi) un pārējie Blēgrāni! Pēc 95 spēles minūtēm tika izsvilpts pēdējais svilpe un rezultāts bija 6-1, Barselonai gūstot pietiekami daudz punktus, lai pārietu uz nākamo turnīra posmu!

Parīzes Senžermenas karstākie rumpji - attēli

Neviena komanda nekad nav atgriezusies no četru vārtu deficīta, lai pārietu uz nākamo kārtu, vēsta The Guardian, taču Barselona to vienkārši izdarīja. Kad spēle sākās, Barselona zināja, ka ir grūti iet - un viņiem gāja smagi!

29 gadus vecais Luiss Suarezs aizsāka šo vēsturisko atgriešanos divu minūšu laikā, gūstot pirmos vārtus. 32 gadus vecais Endrjū Iniesta, 32, izvirzīja Barca vadībā ar 2-0, lai gan viņam bija palīdzība no PSG spēlētāja Layvin Kurzawa, 24. Pēc Andresa sitiena pa vārtiem Layvin nejauši guva vārtus savas komandas labā, saglabājot Barca impulsu dzīvu.

Vislabākā sasodītā komanda pasaulē, kurā gūst uzvaru #Barcelona #UCL #FCBPSG #viscabarca ❤️? pic.twitter.com/8l7LcOEAgO

- キ ツ ネ ザ ル (@ismafromthetrap) 2017. gada 8. marts

Neimara pārsteidzošais brīvsitiena mērķis HISTORISKAJĀ uzvarā. Barselona vs PSG highli

t.co/8SNkMJlM2h caur @YouTube

- owusu emmanuel (@ oae2gain), 2017. gada 8. marts

Liverpūles leģenda, Stīvena Gerrarda reakcija uz Barča uzvarošajiem vārtiem! Tas ir zelts! pic.twitter.com/wFdT9e6lBU

- Barselonas pasaule (@BarcaWorldwide), 2017. gada 8. marts

Pundits: Neviens nekad nav atgriezies no 4 vārtu deficīta #UEFA

Barselona: turiet manu alu

#Barca pic.twitter.com/kLiXFLBOeG

- PimpStarTroope MaK_G (@Da_MaK_G), 2017. gada 8. marts

Sergi Roberto mērķis pic.twitter.com/nxA8OhZWi8

Messi guva vārtus 50. minūtē pēc tam, kad tika izsaukts sods par avāriju starp Neimāru un Tomasu Meunjēru (25.). Ar Barca pārsvaru 3-0 (4-3 kopumā) Blaugrana fani atradās malā - tikai ciešot tuvu sirdslēkmi, kad PSG labā vārtus guva 30 gadus vecais Edinsons Kavani. Tas apgrūtināja Barselonas uzdevumu. Ja Barselona gūtu piecus vārtus, viņi pārspētu PSG ar rezultātu 5-5. Tomēr PSG uzvarētu neizšķirtu, jo viņi guva vārtus Barca laukumā.

Bija tā, it kā spēle būtu beigusies. Tagad Barkai vajadzēja gūt vēl trīs vārtus pirms spēles beigām. Kaut kā viņi to izdarīja! Tikai 87. minūtē Blaugrana atkal guva vārtus, kad Neimars izdarīja brīvsitienu. Brazīlijas superzvaigzne pēc divām minūtēm atkal gūs vārtus, pārvēršot sodu, lai komandas savstarpēji pielīdzinātu 5-5. Ar laiku noklikšķinot, Sergi kļūtu par Barselonas varoni, izpildot brīvu brīvu no Neimara, lai novērstu izslēgšanu!

Un. Esiet. Cienījams. Šī uzvara Barselonu atkal iekļauj vēstures grāmatās, jo tās apturēja izslēgšanu. Pēc šī brīnuma novēršanas ir kāda komanda, kas, iespējams, varētu kavēt Barca uzvarēt čempionātā?

Vai esat pārsteigts, ka Barselona spēja novērst šo atriebību, ? Vai jūs domājat, ka viņi uzvarēs Čempionu līgā?