Argentīnas Vs. Venecuēlas tiešraide - skatieties Copa America ceturtdaļfinālu tiešsaistē

Satura rādītājs:

Lietas uzkarst. Lionels Messi un Argentīna cīnīsies ar Venecuēlu Copa America ceturtdaļfinālā 18. jūnijā plkst. 19:00 EST Gillette stadionā. Noķer visas starptautiskās futbola spēles tiešsaistē šeit!

Tas viss noritēs Foksboro, Masačūsetsā, kad venecuēlieši uzņems Lionelu Messi (28) un Argentīnu Copa America ceturtdaļfināla spēlē. Turnīrā ir palikušas 7 komandas, un šī mača uzvarētājs stāsies pretī ASV, kura gaida puslaikā pēc savas 2-1 ceturtdaļfināla spēles pret Ekvadoru. Ceturtdaļu noapaļo spēles starp Peru, kas vērstas pret Kolumbiju, un pēdējā mača turnīrā piedalīsies mīļais Meksiks, kurš cīnīsies ar Čīli. Daudz lieliska futbola, ko skatīties, tāpēc noteikti izmantojiet visus šīs lieliskās spēles mērķus tiešsaistē ar mums!

Vai šodien pasaulē ir labāks futbolists nekā Leo Messi? Nē, mēs arī nedomājām. Tāpēc viņa Argentīnas komanda ir milzīga favorīte šajās sacensībās pret zemi izturējušo Venecuēlas komandu. Leo ir cīnījies ar muguras traumu visās Copa spēlēs un ir redzējis ierobežotu laiku laukumā. Tomēr viņš ir nonācis uz stenda, lai novēlotu spēles laikā. Lauvam bija nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai nokaulētu cepures triku vēlu grupas spēlē pret Panamu, lai palīdzētu viņa komandai nodrošināt uzvaru ar 5-0. Viņš, iespējams, ir visvairāk nāvējošais uzbrucējs šodien spēlē, un Venecuēlai būs visas spēles, kuras mēģinās viņu aizstāvēt, kad viņš stāsies šajā spēlē, vai vēl ļaunāk, ja viņš sāksies.

Futbola studijas Lionela Messi attēlus skatiet ŠEIT

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Argentīnas Vs. Venecuēlas tiešraide

Venecuēla ir smaga komanda, kuru nedrīkst nepamanīt, neskatoties uz to, ka šajā cīņā ir milzīgi trūkumi. Tāpat kā Argentīna, arī Venecuēla šogad ir atdevusi tikai vienu punktu skaitu Copa America spēlē. Kamēr Venecuēla ir spēcīga aizsardzība, labākajā gadījumā viņu apvainojums ir apšaubāms. Viņi varbūt nepieļauj daudzus vārtus, taču arī Copa spēlē nav guvuši daudz vārtus. Venecuēla Copa spēlē nav guvusi vairāk nekā vienu reizi, kamēr Argentīna ir guvusi 10 reizes un ir ļāvusi tikai vienu bumbu ielikt tīklā.

, kurš jūs sakņojas šajā vienpusīgajā ceturtdaļfināla spēlē? Vai jūs domājat, ka venecuēliešiem ir iespēja izjaukt Argentīnas futbola milžus? Kā, jūsuprāt, šī spēle satricināsies?