Anaheimas pīles Vs. Edmontonas Oilers 5. spēles tiešraide: skatieties NHL spēles

Satura rādītājs:

Ducks ir atgriezies Anaheimā, jo viņu NHL izslēgšanas spēļu sērija ar Edmontonas Oilers pāriet uz galveno spēles piecu spēli ar sēriju 2: 2. Esam pamēģinājuši noskatīties, kā darbība norisinās, kad ripa nokrīt 5. maijā plkst. 30:30 pēc EST.

Tas ir kritiskās spēles pieciniekā Anaheim Ducks pret Edmonton. Kamēr Oilers aizvadīja pirmās divas sērijas spēles, četrinieki atbildēja ar uzvaru a6-3 trešajā spēlē, pēc tam ar 4-3 virsstundu uzvaru ceturtajā spēlē, lai saglabātu viņus dzīvus Stenlija kausa medībās. Tagad darbība virzās atpakaļ uz Anaheimas Honda centru, un pīles cer uz uzvaru mājās, lai turpinātu sēriju.

“Mums bija šūpoles, ” pēc spēles teica “Oilers” kapteinis Konnors Makdeivids. “Pirmajā periodā mēs veicām tempu, un tā ir laba zīme. Mēs atradām veidu, kā gūt milzīgus vārtus, lai to pārsūtītu virsstundās, un tas ir pozitīvi, ”atsaucoties uz“ Oilers ”uzbrucēju Dreiku Caggiulu, kurš spēles laikā rezultātu 18:18 noslēdza trešajā periodā.

?: @ jsilfverberg33 pateicās par viņa spēlē gūtajiem virsstundu mērķiem un ģērbtuvju svinībām! #LetsGoDucks pic.twitter.com/iIDoI0cGHB

- Anaheimas pīles (@AnaheimDucks), 2017. gada 4. maijs

2017. gada NHL spēles - skatīt attēlus

"Ducks" kapteinis 31 gadu vecais Raiens Getzlafs, 31, guva divus vārtus ceturtajā spēlē un palīdzēja vēl diviem, kas uzturēja dzīvības Anaheimas izslēgšanas spēļu cerībās. Viņš arī izveidoja komandas vēsturi, jo viņa dejotāji otrajā periodā bija 35. un 36. posma sezonas karjerā, salaužot Teemu Selanne '. franšīzes ieraksts. "Viņš mums šajā sērijā ir atšķīries, " pēc spēles teica Endrjū Kogliano. “Kad viņš sāk spēlēt tā, kā var, es domāju, ka visa mūsu komanda vienkārši seko savam piemēram. Nav neviena vārda, kas aprakstītu, cik labs viņš ir bijis. ”

Anaheimas Ducks 5. maijā pulksten 22.30 EST uzņem Edmontonas Oilers savas NHL izslēgšanas spēļu sērijas piektajā spēlē. Jūs varat noķert darbību tiešsaistē, izmantojot NBC Sports, izmantojot kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju. Noklikšķiniet šeit, lai noskatītos pīles VS. EĻĻU SPĒLE 5 DZĪVAIS STREAM, kam jūs sakņojat šīs sērijas, pīles vai oilers?